B.RA Besiktningar - Referenser

Referenser

Följande kunder kan kontaktas som referenser på utförd besiktning. Observera att de endast förklarat sig villiga att kontaktas per epost. Vänligen respektera detta.

Namn

Email

Besiktad adress

Rickard Nilsson

rickard.c.nilsson@siemens.com

Idunvägen 27

Christer Sigvall

christer.sigvall@ekermann.se

Kappegatan 5

Hans Lindgren

h.lindgren@vetgross.se

Aftongatan 9

Bengt Lindgren

541lindgren@telia.com

Ekholmsvägen 187
Sundsmåla Ängseke

Lars Olsson

lars.ivan.olsson@telia.com

Lästgatan 7

Lars-Gunnar Ekström

Lagge41@hotmail.com

Förmansgatan 2

Martin Björkestrand

bjorkstrand@hotmail.com

Matrisvägen 10

Sabina Gustafsson

Sabina.gustafsson@communicare.nu

Milds Gata 27

Rein Puusepp

rein.puusepp@lfostgota.se

Åbrinken 7

Anders Hjulström

anders.hjulstrom06@gmail.com

Persiljevägen 15


B.RA Besiktningar - Footer
Postadress: Stjärnorpsvägen 17, 590 77 Vreta Kloster
Telefon: 013-10 14 10
Email: info@brabesiktningar.nu
Företaget innehar F-skattsedel